Hakkımızda

ASYA Prefabrik Çelik Yapı

Ne yapıyoruz?

ASYA Prefabrik Çelik Yapı birlikte çalıştığı uzman kadrosu ve kalifiye elemanları ile hizmet kalitesini artırarak büyümesini sürdürmektedir. Prefabrik Çelik yapıların proje, üretim ve montaj hizmetlerini birlikte sunan ASYA Prefabrik Çelik Yapı, bütün faaliyetlerini profesyonel ekiplerin denetimi altında gerçekleştirmektedir. ASYA Prefabrik Çelik Yapı ergonomik, güvenli, kaliteli hizmet sunmak için gelişen üretim teknolojilerini firmasına entegre ederek her yapıda daha mükemmele yakın olabilme yeteneğini geliştirme arzusuyla hareket etmektedir.

ASYA Prefabrik Çelik Yapı deneyimli, araştırmacı ve yenilikçi yapısı, değerlerine bağlılığı, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler getirme yaklaşımı, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizliği ile belirtilen alanlardaki inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

İnşaat yatırım sürecinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan ASYA Prefabrik Çelik Yapı, tamamladığı projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda da başarıya ulaşarak, sektörün saygın kuruluşları arasında yerini almıştır.

Çelik Karkas Üretimi

ASYA Prefabrik Çelik Yapı, deprem riski yüksek olan coğrafyamızı da gözeterek Hafif Çelik Yapı alanına yatırım yapmış, bu alanda uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makina parkını büyüten ve üretim kapasitesini artıran firmamız, ülkemizde hızla yaygınlaşan hafif çelik yapılar konusunda söz sahibi hale gelmiştir.
 

Birçok farklı yapı türünde kendini kanıtlamış olan firmamız modern ve uzun ömürlü akıllı konut projelerinizde tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar yanınızda yer alır.

Misyonumuz

Dünyada uzun yıllardır kabul görmüş hafif çelik yapıların ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak, kullanım alanlarını genişletmek ve geliştirmek; bu yolla da ülkemize ve ekonomimize artı değer katmaktır. Müşterilerimize dünya kalitesinde mühendislik, satış ve kurulum hizmetleri sunarak; çevreye ve insan sağlığına zararsız, kalitesi yüksek, ekonomik, ergonomik, estetik ve dayanıklı yapılar sunmaktır.

Vizyonumuz

Hafif çelik sektöründeki sayısız başarılara imza atarak kazandığımız güvenilirliğimize yakışır kalitede yaratıcı ve çözüm odaklı projeler hazırlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için özverili bir şekilde çalışmak ilk önceliğimizdir. Özgün, güçlü ve yenilikçi yapımızı koruyarak, dünyaya pozitif değer katan çevreci yapılar inşa ederek hafif çelik sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir. Amacımız, benzersiz alanlar inşa ederek insanların yaşamlarında büyük bir etki yaratmaktır.